www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Notesy

Katalog >> Notesy

Informator MS-271/5

Informator MS-271/5
Informator wykonany ze skóry naturalnej lub sztucznej z uchwytem typu ring i bezpiecznym zapięciem na napy. Informator wykonany ze skóry naturalnej lub sztucznej z uchwytem typu ring i bezpiecznym zapięciem na napy. Poręczny, bardzo praktyczny model.

Notes na biurko MS-402/M

Notes na biurko MS-402/M
Skórzany notes w formacie A5 do położenia na biurku. Produkt jest poręczny, nie zajmuje dużo miejsca. Skórzany notes w formacie A5 do położenia na biurku. Produkt jest poręczny, nie zajmuje dużo miejsca. Z takim notesem wygodnie planujesz zadania i realizujesz je bez żadnych opóźnień.

Notesik kelnerski MS-402/1

Notesik kelnerski MS-402/1
Wygodny i szykowny notesik kelnerski z miejscem na 2 wizytówki lub karty, elegancki oraz praktyczny. Wygodny i szykowny notesik kelnerski z miejscem na 2 wizytówki lub karty, elegancki oraz praktyczny. Ten produkt podkreśla renomę restauracji lub kawiarni, wyraża dbałość o każdy szczegół wystroju lokalu oraz jakość obsługi.

Notes MS-401/2

Notes MS-401/2
Skórzany, elegancki notes z oczkiem na długopis i praktyczną kieszonką. Uniwersalny, klasyczny model dla każdego. Skórzany, elegancki notes z oczkiem na długopis i praktyczną kieszonką. Uniwersalny, klasyczny model dla każdego.
[1]