www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Biwuary

Katalog >> Biwuary

Biwuar MS-282/2

Biwuar MS-282/2
Biwuar ze skóry, który przyda się każdej zapracowanej i zabieganej osobie. Biwuar ze skóry, który przyda się każdej zapracowanej i zabieganej osobie. Ten biwuar posiada wiele miejsca na wizytówki, praktyczne kieszenie, uchwyty typu klip oraz ring. To przydatne, funkcjonalne rozwiązanie.

Biwuar MS-272/2

Biwuar MS-272/2
Średniej wielkości bardzo praktyczny oraz pojemny biwuar dla każdego, kto lubi elegancję i porządek. Średniej wielkości bardzo praktyczny oraz pojemny biwuar dla każdego, kto lubi elegancję i porządek. Ten model pozwala na schowanie paru wizytówek, długopisu, przytrzymanie kartek klipem oraz wpięcie ich do środka produktu.

Biwuar MS-279/MIL

Biwuar MS-279/MIL
Bardzo funkcjonalny i atrakcyjny biwuar ze skóry z kieszeniami, miejscem na wizytówki i długopisy. Bardzo funkcjonalny i atrakcyjny biwuar ze skóry z kieszeniami, miejscem na wizytówki i długopisy. Model wyposażono w dodatkowe akcesoria, aby był jeszcze praktyczniejszy.

Biwuar MS-279

Biwuar MS-279
Bardzo pojemny, praktyczny i szykowny biwuar ze skóry z kieszonką na telefon, klipem i innymi funkcjonalnościami. Bardzo pojemny, praktyczny i szykowny biwuar ze skóry z kieszonką na telefon, klipem i innymi funkcjonalnościami. Model jest wyposażony w liczne kieszonki, miejsce na wizytówki oraz  dodatkowe drobiazgi.

Biwuar MS-201/F

Biwuar MS-201/F
Skórzany biwuar będący przyjacielem każdego, kto ceni praktyczne, eleganckie i nowoczesne rozwiązania. Skórzany biwuar będący przyjacielem każdego, kto ceni praktyczne, eleganckie i nowoczesne rozwiązania. Ten model wyposażono w zapięcie na zamek, 4 rozmaitej wielkości i o różnych zapięciach kieszenie oraz więcej miejsca na przyrządy piszące.

Biwuar MS-279/C

Biwuar MS-279/C
Skórzany biwuar, którego wyróżnikiem jest kieszonka na kalkulator. Model posiada miejsce na wizytówki i długopisy. Skórzany biwuar, którego wyróżnikiem jest kieszonka na kalkulator. Model posiada miejsce na wizytówki i długopisy. Taki biwuar przyda się każdemu, kto lubi mieć pod ręką przydatne, praktyczne rozwiązania.

Biwuar MS-279/4

Biwuar MS-279/4
Klasyczny biwuar ze skóry z uchwytami typu ring i klip, praktyczną rączką i kilkoma kieszeniami wewnętrznymi. Klasyczny biwuar ze skóry z uchwytami typu ring i klip, praktyczną rączką i kilkoma kieszeniami wewnętrznymi. Model pomieści 3 wizytówki, długopis i wiele dodatkowych akcesoriów.

Biwuar MS-278

Biwuar MS-278
Płaski, praktyczny biwuar posiadający liczne miejsce na wizytówki (7), oczka na przyrządy do pisania oraz klip. Płaski, praktyczny biwuar posiadający liczne miejsce na wizytówki (7), oczka na przyrządy do pisania oraz klip. Model wyposażony został w bezpieczną kieszeń na zamek i przeźroczystą zakładkę na zdjęcie albo wizytówkę.
[1] [2] [3][4]