www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Biwuary

Katalog >> Biwuary

Biwuar MS-354/2

Biwuar MS-354/2
Piękny biwuar z miejscem na notes i długopis, wyposażony w wysuwane rączki. Szykowny, elegancki model. Piękny biwuar z miejscem na notes i długopis, wyposażony w wysuwane rączki. Szykowny, elegancki model.

Biwuar MS-354/1

Biwuar MS-354/1
Wyjątkowo funkcjonalny biwuar z miejscem na notes, długopisy, karty kredytowe, wyposażony w dodatkowe kieszenie-schowki. Wyjątkowo funkcjonalny biwuar z miejscem na notes, długopisy, karty kredytowe, wyposażony w dodatkowe kieszenie-schowki. Praktyczny i poręczny model, który zmieści się w każdej teczce lub aktówce.

Biwuar MS-295/3/1

Biwuar MS-295/3/1
Elegancki i stylowy biwuar z pojemną kieszenią na telefon lub palmtop i dodatkowymi, bardzo praktycznymi schowkami. Elegancki i stylowy biwuar z pojemną kieszenią na telefon lub palmtop i dodatkowymi, bardzo praktycznymi schowkami. Model wyposażony jest w miejsca na wizytówki oraz 3 długopisy.

Biwuar MS-285

Biwuar MS-285
Piękny, skórzany biwuar A4 z praktyczną rączką oraz 4 pojemnymi przegrodami. Piękny, skórzany biwuar A4 z praktyczną rączką oraz 4 pojemnymi przegrodami. Atrakcyjny, przydatny model dla każdego.

Biwuar MS-282/3

Biwuar MS-282/3
Zawsze modny, elegancki biwuar w formacie A4 ze skóry z kieszenią na palmtopa lub inne urządzenie Zawsze modny, elegancki biwuar w formacie A4 ze skóry z kieszenią na palmtopa lub inne urządzenie. Szykowny, funkcjonalny produkt z wieloma schowkami oraz kieszonkami.

Biwuar MS-279/4

Biwuar MS-279/4
Bardzo praktyczny biwuar A4 z rączką, uchwytem typu klip i ring, okienkiem oraz kieszenią zamykaną na suwak. Bardzo praktyczny biwuar A4 z rączką, uchwytem typu klip i ring, okienkiem oraz kieszenią zamykaną na suwak. Model świetnie sprawdza się podczas intensywnego użytkowania dzięki solidnemu wykonaniu.

Biwuar MS-278/1

Biwuar MS-278/1
Ponadczasowy skórzany biwuar w formacie A4 z uchwytem typu klip, 2 oczkami na długopisy i kieszenią z okienkiem. Ponadczasowy skórzany biwuar w formacie A4 z uchwytem typu klip, 2 oczkami na długopisy i kieszenią z okienkiem. Model jest uniwersalny a przy tym elegancki oraz stylowy.

Biwuar MS-265

Biwuar MS-265
Piękny, klasyczny biwuar z kieszonkami na wizytówki, oczkiem na długopis i uchwytem typu klip. Piękny, klasyczny biwuar z kieszonkami na wizytówki, oczkiem na długopis i uchwytem typu klip. Atrakcyjny model, który jest świetnym pomysłem na prezent lub udanym zakupem własnym.
[1][2] [3] [4]