www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Organizery

Katalog >> Organizery

Organizer MS-238/4

Organizer MS-238/4
Dobrze leżący w ręku organizer z kieszonką na zamek, przekładką i przeźroczystym okienkiem. Dobrze leżący w ręku organizer z kieszonką na zamek, przekładką i przeźroczystym okienkiem. Szykowny, skórzany model, idealny jako prezent.

Organizer MS-238/1

Organizer MS-238/1
Organizer wykonany ze skóry, wyposażony w kieszeń zapinaną na zamek, miejsce na wizytówki i długopis. Organizer wykonany ze skóry, wyposażony w kieszeń zapinaną na zamek, miejsce na wizytówki i długopis. Model idealny dla osoby ceniącej praktyczne wydanie elegancji.

Organizer MS-251

Organizer MS-251
Nieduży organizer na zapięcie z 3 kieszeniami i miejscami na wizytówki oraz możliwością przytroczenia długopisu. Nieduży organizer na zapięcie z 3 kieszeniami i miejscami na wizytówki oraz możliwością przytroczenia długopisu. Zaletą modelu jest schowek zapinany na zamek.

Organizer MS-238/5

Organizer MS-238/5
Nowoczesny design i funkcjonalność w małej formie. Nowoczesny design i funkcjonalność w małej formie. Organizer, który pozwala na trzymanie w nim wizytówek, notesu, zdjęcia w przeźroczystej zakładce i wielu drobiazgów w wewnętrznej kieszonce.

Organizer MS-238/3

Organizer MS-238/3
Atrakcyjny organizer, który łączy w sobie wiele dodatkowych funkcjonalności. Atrakcyjny organizer, który łączy w sobie wiele dodatkowych funkcjonalności. Można trzymać w nim wizytówki, długopis, notes oraz pamiątkową fotografię lub szczególnie ważną wizytówkę (posiada przeźroczyste okienko na nie).

Organizer MS-238/2

Organizer MS-238/2
Wygodny w użyciu niewielki organizer o dużych możliwościach. Wygodny w użyciu niewielki organizer o dużych możliwościach. W modelu położono nacisk na funkcjonalność – zmieści się w nim kilka wizytówek, długopis, bloczek notesowy oraz inne drobiazgi (kieszeń wewnętrzna).

Organizer MS-220

Organizer MS-220
Model posiada miejsce na 8 wizytówek, oczko na długopis, pojemną kieszeń i bezpieczne zapięcie na zamek. Model posiada miejsce na 8 wizytówek, oczko na długopis, pojemną kieszeń i bezpieczne zapięcie na zamek. Bardzo wygodny o praktycznych gabarytach organizer, w którym dodatkowo można zmieścić wiele przydatnych dokumentów oraz drobiazgów.

Organizer MS-218

Organizer MS-218
Nieduży, ale praktyczny organizer z bezpiecznym zapięciem i miejsce na 6 wizytówek. Nieduży, ale praktyczny organizer z bezpiecznym zapięciem i miejsce na 6 wizytówek. Elegancki, szykowny model, który zmieści się w każdej teczce czy torebce.
[1][2]