www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Kalendarze

Katalog >> Kalendarze

Okładka na kalendarz MS-239/N/1

Okładka na kalendarz MS-239/N/1
Szykowna, skórzana okładka na kalendarz z miejscem na wizytówki i bezpiecznym zapięciem na coper. Szykowna, skórzana okładka na kalendarz z miejscem na wizytówki i bezpiecznym zapięciem na coper. Model będzie służył wiele sezonów, jest solidnie wykonany a jego wzornictwo zawsze modne.

Kalendarz MS-239/L/D

Kalendarz MS-239/L/D
Piękna, stylowa okładka na kalendarz wykonana ze skóry. Ten model posiada zamknięcie w formie klapki z magnesem. Piękna, stylowa okładka na kalendarz wykonana ze skóry. Ten model posiada zamknięcie w formie klapki z magnesem. Produkt wyposażono także w 7 kieszeni na wizytówki i oczko na długopis.

Okładka na kalendarz MS-239/N/2

Okładka na kalendarz MS-239/N/2
Szykowna, wykonana ze skóry okładka na kalendarz z zapięciem typu coper, miejscem na wizytówki i inne drobiazgi. Szykowna, wykonana ze skóry okładka na kalendarz z zapięciem typu coper, miejscem na wizytówki i inne drobiazgi. Model praktyczny i uniwersalny, będzie służył użytkownikowi wiele sezonów.

Kalendarz A4

Kalendarz A4
Uniwersalny kalendarz A4 z licznymi opcjami wyglądu i wyposażenia wprowadzanymi na życzenie Klienta. Uniwersalny kalendarz A4 z licznymi opcjami wyglądu i wyposażenia wprowadzanymi na życzenie Klienta. Model występuje w 2 rodzajach opraw z garbikami na grzbiecie lub bez garbików, w kilku opcjach stylu oraz wykończenia.

Kalendarz MS-239/N

Kalendarz MS-239/N
Skórzana okładka na kalendarz z miejscem na 7 wizytówek, długopis i kieszeniami wewnętrznymi na drobiazgi. Skórzana okładka na kalendarz z miejscem na 7 wizytówek, długopis i kieszeniami wewnętrznymi na drobiazgi. Produkt posiada możliwość wymiany wkładu kalendarzowego, dzięki czemu jest uniwersalny oraz praktyczny. Model występuje z 2 wersjami zapięcia (patka lub coper) wprowadzanymi na życzenie Klienta. 

Kalendarz MS-239/L

Kalendarz MS-239/L
Piękny, duży kalendarz zamykany na zapięcie typu coper. To wyjątkowo praktyczny produkt, który przyda się każdemu. Piękny, duży kalendarz zamykany na zapięcie typu coper. To wyjątkowo praktyczny produkt, który przyda się każdemu. Ten model znakomicie leży w dłoni, posiada miejsce na kilka wizytówek, przeźroczyste okienko oraz miejsce na długopis oraz inne drobiazgi.
[1]