www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Zestawy upominkowe

Zestaw Upominkowy MS-204/A+MS-14/A

Zestaw Upominkowy MS-204/A+MS-14/A
Elegancki zestaw galanterii skórzanej, w skład którego wchodzi teczka MS 204 oraz wizytownik MS 14. Elegancki zestaw galanterii skórzanej, w skład którego wchodzi teczka MS 204 oraz wizytownik MS 14. Szykowny podarunek dla bliskiej lub ważnej osoby a także udany zakup własny, który będzie pięknie wyglądał i dobrze służył przez wiele lat.

Blat na biurko z narożnikami MS-2002

Blat na biurko z narożnikami MS-2002
Szykowny i ekskluzywny blat na biurko z narożnikami, który wspaniale prezentuje się w biurze i w domu. Szykowny i ekskluzywny blat na biurko z narożnikami, który wspaniale prezentuje się w biurze i w domu. Model podkreśla charakter mebli i wystrój pomieszczeń.

Pudełko na długopisy MS-2008

Pudełko na długopisy MS-2008
Skórzane pudełko na długopisy, które podkreśla charakter biurka i mieszczących się na nim przyrządów. Skórzane pudełko na długopisy, które podkreśla charakter biurka i mieszczących się na nim przyrządów. Bardzo praktyczny model, dzięki któremu długopisy zawsze znajdują się w 1 miejscu.

Ramka na zdjęcie MS-2007

Ramka na zdjęcie MS-2007
Piękna i niebanalna ramka na zdjęcie wykonana ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Piękna i niebanalna ramka na zdjęcie wykonana ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Bardzo szykowny podarunek lub zakup własny.

Zestaw lekarski MS-1000/L

Zestaw lekarski MS-1000/L
Wspaniały skórzany zestaw lekarski, który zachwyci każdego specjalistę swoim atrakcyjnym designem i jakością wykonania.
Wspaniały skórzany zestaw lekarski, który zachwyci każdego specjalistę swoim atrakcyjnym designem i jakością wykonania. W skład zestawu wchodzi segregator, teczka, etui na recepty, portfel i etui na pieczątkę. Bardzo szykowny, modny zestaw upominkowy lub zakup własny.

Zestaw upominkowy MS-1000/4

Zestaw upominkowy MS-1000/4
Atrakcyjny zestaw upominkowy ze skóry naturalnej lub ekologicznej, w skład którego wchodzą 3 piękne produkty. Atrakcyjny zestaw upominkowy ze skóry naturalnej lub ekologicznej, w skład którego wchodzą 3 piękne produkty. Jeśli chcesz sprawić ważnej lub bliskiej osobie wyjątkowy prezent, ten zestaw będzie idealny.

Zestaw upominkowy MS-433

Zestaw upominkowy MS-433
Poręczny i sympatyczny zestaw dla bliskiej sercu kobiety – portfelik oraz breloczek. Poręczny i sympatyczny zestaw dla bliskiej sercu kobiety – portfelik oraz breloczek. Upominek jest tym milszy, że galanteria jest bardzo stylowa i dopasowana do designu cenionego przez panie.

Zestaw upominkowy MS-428

Zestaw upominkowy MS-428
Piękny, bogaty zestaw upominków dla pani – teczka, portfel, etui na wizytówki oraz brelok. Piękny, bogaty zestaw upominków dla pani – teczka, portfel, etui na wizytówki oraz brelok. Linia produktów jest klasyczna oraz piękna a przedmioty bardzo praktyczne – każda obdarowana pani na doceni taki gest.
[1][2] [3] [4]