www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Kosmetyczki

Katalog >> Kosmetyczki

Kosmetyczka MS-118/W

Kosmetyczka MS-118/W
Ładna, pakowna i prosta w utrzymaniu czystości kosmetyczna ze skóry sztucznej lub naturalnej wyposażona w suwak. Ładna, pakowna i prosta w utrzymaniu czystości kosmetyczna ze skóry sztucznej lub naturalnej wyposażona w suwak. Model bardzo praktyczny i uniwersalny – spodoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom.  

Kosmetyczka MS-118/L

Kosmetyczka MS-118/L
Elegancka i szykowna kosmetyczna ze skóry naturalnej lub ekologicznej wyposażona w suwak i lusterko. Elegancka i szykowna kosmetyczna ze skóry naturalnej lub ekologicznej wyposażona w suwak i lusterko. Poręczny, solidny i ładny model.

Kosmetyczka MS-118/O

Kosmetyczka MS-118/O
Skórzana, owalna kosmetyczna zapinana na zamek. Atrakcyjny, poręczny produkt dla każdego. Skórzana, owalna kosmetyczna zapinana na zamek. Atrakcyjny, poręczny produkt dla każdego. Idealnie sprawdza się podczas dnia, jako podręczny zestaw higieniczny.

Kosmetyczka MS-118/M

Kosmetyczka MS-118/M
Piękna, szykowna kosmetyczka ze skóry, która zmieści się w każdej teczce lub torebce.
Piękna, szykowna kosmetyczka ze skóry, która zmieści się w każdej teczce lub torebce. Mimo niedużych rozmiarów, w kosmetyczce zmieści się wszystko, co jest potrzebne podczas dnia, by dobrze wyglądać i czuć się świeżo.

Kosmetyczka MS-118/K

Kosmetyczka MS-118/K
Elegancka i praktyczna kosmetyczka ze skóry idealna w podróży. Elegancka i praktyczna kosmetyczka ze skóry idealna w podróży. Model wykonany jest z wysokogatunkowego materiału naturalnego lub ekologicznego, który długo zachowuje piękny wygląd. Kosmetyczna posiada klapkę zapinaną na magnes.  

Kosmetyczka MS-420/M

Kosmetyczka MS-420/M
Szykowna skórzana kosmetyczna na zamek, w której można wygodnie przewozić kosmetyki i dodatkowe akcesoria. Szykowna skórzana kosmetyczna na zamek, w której można wygodnie przewozić kosmetyki i dodatkowe akcesoria. Ten model jest uniwersalny, przyda się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie w każdej podróży.

Kosmetyczka MS-420/D

Kosmetyczka MS-420/D
Atrakcyjna kosmetyczka ze skóry, która pomieści wiele kosmetyków i przydatnych w podróży drobiazgów. Atrakcyjna kosmetyczka ze skóry, która pomieści wiele kosmetyków i przydatnych w podróży drobiazgów. Produkt spodoba się i kobietom i mężczyznom, jest uniwersalny, elegancki oraz pojemny.
[1]