www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Aktówki

Katalog >> Aktówki

Aktówka MS-229

Aktówka MS-229
Zapinana aktówka ze skóry w uniwersalnym, pojemnym, ale zgrabnym rozmiarze. Model posiada kilka kieszeni i komór. Zapinana aktówka ze skóry w uniwersalnym, pojemnym, ale zgrabnym rozmiarze. Model posiada kilka kieszeni i komór.

Aktówka MS-299

Aktówka MS-299
Elegancka i szykowna skórzana aktówka z bezpieczną kieszenią na zamek i dodatkowymi kieszonkami na drobiazgi. Elegancka i szykowna skórzana aktówka z bezpieczną kieszenią na zamek i dodatkowymi kieszonkami na drobiazgi.

Aktówka MS-350/1

Aktówka MS-350/1
Profesjonalna aktówka ze skóry z zapięciem w formie zamka magnetycznego i oczkiem na długopis. Profesjonalna aktówka ze skóry z zapięciem w formie zamka magnetycznego i oczkiem na długopis. Model posiada 3 kieszenie, w tym 2 płaskie i kieszeń główną.

Aktówka MS-302

Aktówka MS-302
Elegancka i bardzo funkcjonalna aktówka dla handlowca, przedsiębiorcy czy biznesmena. Przyda się w wielu zawodach. Elegancka i bardzo funkcjonalna aktówka dla handlowca, przedsiębiorcy czy biznesmena. Przyda się w wielu zawodach. To praktyczny model, który pomieści wszystkie niezbędne dokumenty, wizytówki czy karty odznaczający się zgrabną, szykowną linią.
[1]