www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Klasery na wizytówki

Klaser na wizytówki MS-24/3

Klaser na wizytówki MS-24/3
Piękny, praktyczny klaser na 120 sztuk wizytówek, dzięki któremu są one zawsze uporządkowane i pod ręką. Piękny, praktyczny klaser na 120 sztuk wizytówek, dzięki któremu są one zawsze uporządkowane i pod ręką. Model został wykonany zgodnie z elegancką, wiecznie modną stylistyką.

Klaser na wizytówki MS-18/2/S

Klaser na wizytówki MS-18/2/S
Klaser na wizytówki wykonany ze skóry, model z przekładkami teleadresowymi, uchwytem ring i zapięciem coper. Klaser na wizytówki wykonany ze skóry, model z przekładkami teleadresowymi, uchwytem ring i zapięciem coper. Ekskluzywny model dla biznesmena i nie tylko.

Klaser na wizytówki MS-24/1/C

Klaser na wizytówki MS-24/1/C
Szykowny klaser na wizytówki z zapięciem typu coper i uchwytem typu ring.
Szykowny klaser na wizytówki z zapięciem typu coper i uchwytem typu ring. Skórzany model przeznaczony na 120 sztuk wizytówek, wyposażony w kilka wewnętrznych kieszeni.

Klaser na wizytówki MS-24/1

Klaser na wizytówki MS-24/1
Zaletą tego skórzanego klasera na wizytówki jest jego funkcjonalność oraz klasycznym elegancki wygląd. Zaletą tego skórzanego klasera na wizytówki jest jego funkcjonalność oraz klasycznym elegancki wygląd. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorcy, handlowca lub biznesmena, produkt spodoba się także kobietom ze względu na atrakcyjną linię i praktyczność.

Klaser na wizytówki MS-24

Klaser na wizytówki MS-24
Minimalistyczny, zgrabny klaser na wizytówki ze skóry, dzięki któremu można uporządkować zestaw 72 wizytówek. Minimalistyczny, zgrabny klaser na wizytówki ze skóry, dzięki któremu można uporządkować zestaw 72 wizytówek. To przydatny, podręczny model, który zmieści się w każdej torebce i aktówce.

Klaser na wizytówki MS-18/3

Klaser na wizytówki MS-18/3
Piękny, skórzany klaser na wizytówki, mogący pomieścić 160 sztuk. Piękny, skórzany klaser na wizytówki, mogący pomieścić 160 sztuk. Model ponadto posiada miejsce na karty kredytowe lub dokumenty oraz ring, pozwalający na wpinanie koszulek.

Klaser na wizytówki MS-18/1

Klaser na wizytówki MS-18/1
Klaser na wizytówki wykonany ze skóry, mogący zmieścić 160 sztuk wizytówek w najlepszym uporządkowaniu. Klaser na wizytówki wykonany ze skóry, mogący zmieścić 160 sztuk wizytówek w najlepszym uporządkowaniu. Zaletą modelu jest praktyczny ring na koszulki.

Klaser na wizytówki MS-18

Klaser na wizytówki MS-18
Praktyczny klaser na wizytówki z 96 okienkami na nie. To uniwersalny, oszczędny w formie produkt dla biznesmenów. Praktyczny klaser na wizytówki z 96 okienkami na nie. To uniwersalny, oszczędny w formie produkt dla biznesmenów. Taki klaser pozwala zebrać w jednym miejscu ważne wizytówki i zawsze utrzymywać ich bazę w porządku.
[1]