www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Portfele unisex

Portfel MS-N/106

Portfel MS-N/106
Uniwersalny portfel dla pani i pana z wyjmowaną okładką na dokumenty, miejscem na gotówkę oraz karty. Uniwersalny portfel dla pani i pana z wyjmowaną okładką na dokumenty, miejscem na gotówkę oraz karty. Estetyczny, poręczny model dla każdego.

Portfel MS-N/105

Portfel MS-N/105
Szykowny model z dużą ilością schowków i odpinaną kieszonką na monety. Atrakcyjny, uniwersalny portfel dla kobiety i mężczyzny.
Szykowny model z dużą ilością schowków i odpinaną kieszonką na monety. Atrakcyjny, uniwersalny portfel dla kobiety i mężczyzny.

Portfel MS-N/70

Portfel MS-N/70
Uniwersalny model dla pań i panów z miejscem na 8 kart, 2 kieszeniami na banknoty i 1 na monety. Uniwersalny model dla pań i panów z miejscem na 8 kart, 2 kieszeniami na banknoty i 1 na monety. Portfelik posiada dodatkową kieszeń na suwak i 3 przeźroczyste schowki.

Portfel MS-N/69

Portfel MS-N/69
Portfel unisex na gotówkę – klasyczny, oszczędny w formie model dla osób lubiących operować banknotami i monetami. Portfel unisex na gotówkę – klasyczny, oszczędny w formie model dla osób lubiących operować banknotami i monetami. Model jest klasyczny, nie posiada dodatkowych schowków, co pozwala zachować w nim wzorowy porządek.

Portfel MS-N/65

Portfel MS-N/65
Portfel typu unisex z miejsce na 10 kart kredytowych i gotówkę. Model posiada 2 przeźroczyste kieszenie oraz część z kartami przypinaną na nap. Portfel typu unisex z miejsce na 10 kart kredytowych i gotówkę. Model posiada 2 przeźroczyste kieszenie oraz część z kartami przypinaną na nap.

Portfel MS-N/59/1

Portfel MS-N/59/1
Średnich rozmiarów uniwersalny portfel dla kobiet i mężczyzn wyposażony w funkcjonalne kieszenie. Średnich rozmiarów uniwersalny portfel dla kobiet i mężczyzn wyposażony w funkcjonalne kieszenie. Model pomieści banknoty i 8 kart kredytowych a także wiele przydatnych drobiazgów.

Portfel MS-N/1

Portfel MS-N/1
Portfel typu unisex, idealny zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Szykowny, praktyczny model z kieszeniami. Portfel typu unisex, idealny zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Szykowny, praktyczny model z kieszeniami. Portfel posiada 2 kieszenie na banknoty, przegrodę na monety oraz miejsce na karty płatnicze.

Portfel MS-129

Portfel MS-129
Uniwersalny portfel dla kobiety i mężczyzny z miejscem na karty kredytowe, gotówkę i drobiazgi. Uniwersalny portfel dla kobiety i mężczyzny z miejscem na karty kredytowe, gotówkę i drobiazgi. Modele unisex cieszą się dużą popularnością dzięki temu, że są bardzo szykowne oraz odpowiednie dla każdego.
[1][2]