www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Portfele damskie

Portfel damski MS-112/M

Portfel damski MS-112/M
Mały, ale szykowny i funkcjonalny portfel damski, który pozwala na łączenie skór, dzięki czemu staje się on unikalny. Mały, ale szykowny i funkcjonalny portfel damski, który pozwala na łączenie skór, dzięki czemu staje się on unikalny. Model zaprojektowano z myślą o paniach, które cenią nieduże gabaryty galanterii, wysoką jakość wykonania i atrakcyjny design końcowy.

Portfel damski MS-112

Portfel damski MS-112
Piękny skórzany portfel damski, który pomieści do 13 kart kredytowych i gotówkę w formie banknotów oraz monet. Piękny skórzany portfel damski, który pomieści do 13 kart kredytowych i gotówkę w formie banknotów oraz monet. Ten model pozwala na atrakcyjne zaprojektowanie końcowego wyglądu – zapewnia możliwość łączenia rodzajów skór w różnych kolorach.

Portfel damski MS-111/1/C

Portfel damski MS-111/1/C
Pojemny, ale zgrabny i poręczny damski portfel wykonany ze znakomitej skóry naturalnej lub ekologicznej. Pojemny, ale zgrabny i poręczny damski portfel wykonany ze znakomitej skóry naturalnej lub ekologicznej. Model pomieści aż 11 kart płatniczych, ma 3 kieszenie na banknoty i kieszeń na monety.

Portfel damski MS-N/104

Portfel damski MS-N/104
Bardzo praktyczny i bezpieczny portfel damski ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Urodziwy i funkcjonalny model. Bardzo praktyczny i bezpieczny portfel damski ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Urodziwy i funkcjonalny model. W portfelu zmieści się gotówka, karty i zdjęcie bliskiej osoby, dodatkowa kieszeń jest zapinana na zamek a część kart odseparowana od zawartości portfela.

Portfel damski MS-N/59

Portfel damski MS-N/59
Pojemny i bardzo szykowny damski portfel, który pomieści aż 9 kart kredytowych, gotówkę oraz inne drobiazgi. Pojemny i bardzo szykowny damski portfel, który pomieści aż 9 kart kredytowych, gotówkę oraz inne drobiazgi. Model wyposażony został w 3 kieszonki wewnętrzne oraz atrakcyjną, wyjmowaną wkładkę na karty z foliową kieszenią.

Portfel damski MS-N/1

Portfel damski MS-N/1
Elegancki, nieduży portfel damski, w którym znajdzie się miejsce na gotówkę, karty kredytowe oraz dokumenty. Elegancki, nieduży portfel damski, w którym znajdzie się miejsce na gotówkę, karty kredytowe oraz dokumenty. Ten model posiada przydatne kieszonki, utrzymany jest w stonowanym, szykownym designie.

Portfel damski MS-N/10

Portfel damski MS-N/10
Funkcjonalny portfel, w którym zawsze panuje porządek dzięki 2 przegrodom na banknoty i komorze na monety. Funkcjonalny portfel, w którym zawsze panuje porządek dzięki 2 przegrodom na banknoty i komorze na monety. Produkt posiada również 2 kieszenie na dokumenty ze zdjęciami i inne schowki.

Portfel damski MS-N/10/1

Portfel damski MS-N/10/1
Uniwersalny portfel z 3 kieszeniami na karty kredytowe oraz przegrodami na gotówkę (bilon i banknoty).
Uniwersalny portfel z 3 kieszeniami na karty kredytowe oraz przegrodami na gotówkę (bilon i banknoty). W portfelu znajduje się przeźroczyste okienko na dokument ze zdjęciem.
[1] [2][3] [4]