www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Portfele damskie

Portfel damski MS-N/12

Portfel damski MS-N/12
Nieduży portfel, który łączy w sobie funkcjonalność z niewielkimi rozmiarami. Nieduży portfel, który łączy w sobie funkcjonalność z niewielkimi rozmiarami. Zaletą tego modelu jest transparentna kieszonka na pamiątkowe zdjęcie, miejsce na 4 karty kredytowe oraz osobne komory na gotówkę. Taka budowa sprawia, że w portfelu mieści się wszystko, co jest potrzebne.

Portfel damski MS-N/15

Portfel damski MS-N/15
Idealny portfel dla kobiety posługującej się wieloma kartami kredytowymi i płatniczymi, wyposażony w 9 miejsc na nie. Idealny portfel dla kobiety posługującej się wieloma kartami kredytowymi i płatniczymi, wyposażony w 9 miejsc na nie. Ponadto portfel posiada 5 wewnętrznych kieszeni, przegródkę na dokument ze zdjęciem oraz wydzielone komory na bilon oraz banknoty.

Portfel damski MS-N/16

Portfel damski MS-N/16
Bardzo wygodny w użyciu portfel, którego wyróżnikiem jest kieszeń na monety odseparowana od innych kieszeni.
Bardzo wygodny w użyciu portfel, którego wyróżnikiem jest kieszeń na monety odseparowana od innych kieszeni. W tym modelu zmieści się 5 kart i spora ilość gotówki, rozmieszczona w aż 3 kieszeniach.

Portfel damski MS-N/40

Portfel damski MS-N/40
Bardzo praktyczny portfel posiadający 3 przeźroczyste kieszenie, wewnętrzną kieszeń na zamek i 4 miejsca na karty. Bardzo praktyczny portfel posiadający 3 przeźroczyste kieszenie, wewnętrzną kieszeń na zamek i 4 miejsca na karty. Model ma także oddzielne komory na gotówkę w postaci monet i banknotów. Portfel można zamocować przy pasku, dzięki czemu jest funkcjonalny.

Portfel damski MS-N/48

Portfel damski MS-N/48
Estetyczny i przydatny portfel z kieszeniami na banknoty i monety oraz 4 zakładkami na karty kredytowe i płatnicze. Estetyczny i przydatny portfel z kieszeniami na banknoty i monety oraz 4 zakładkami na karty kredytowe i płatnicze. Model wyposażono także w kieszenie wewnętrzne oraz miejsce na dokument ze zdjęciem.

Portfel damski MS-198

Portfel damski MS-198
Nowoczesny portfel z 6 kieszonkami na karty kredytowe oraz przegródki na monety oraz banknoty. Nowoczesny portfel z 6 kieszonkami na karty kredytowe oraz przegródki na monety oraz banknoty. Produkt jest wyposażony w miejsce na dokument ze zdjęciem lub pamiątkową fotografię.

Portfel damski MS-152

Portfel damski MS-152
Zgrabny damski portfel z wygodną portmonetką, którą można odpiąć i użytkować niezależnie. Zgrabny damski portfel z wygodną portmonetką, którą można odpiąć i użytkować niezależnie. Portfel posiada 4 kieszonki na karty lub dokumenty oraz przegrody na gotówkę.

Portfel damski MS-150

Portfel damski MS-150
Ładny portfel damski z 3 wewnętrznymi kieszeniami, 5 miejscami na karty i oddzielnymi przegrodami na gotówkę. Ładny portfel damski z 3 wewnętrznymi kieszeniami, 5 miejscami na karty i oddzielnymi przegrodami na gotówkę. To bardzo praktyczny, uniwersalny model.
[1] [2] [3][4]