www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Portfele damskie

Portfel damski MS-112/D

Portfel damski MS-112/D
Portfel damski wyposażony w 5 kieszeni, atrakcyjne i nowoczesne zamknięcie typu coper oraz 12 przegród na karty. Portfel damski wyposażony w 5 kieszeni, atrakcyjne i nowoczesne zamknięcie typu coper oraz 12 przegród na karty. Model posiada także miejsce na dokument ze zdjęciem, dwie wygodne kieszenie na banknoty oraz komorę na monety.

Portfel damski MS-111/1

Portfel damski MS-111/1
Sporych rozmiarów damski portfel z 11 kieszonkami na karty lub dokumenty, komorą na monety i przegrodą na banknoty. Sporych rozmiarów damski portfel z 11 kieszonkami na karty lub dokumenty, komorą na monety i przegrodą na banknoty. To idealny produkt dla kobiety, która posiada wiele kart kredytowych i płatniczych oraz lubi nosić przy sobie fotografię bliskiej osoby (przeźroczyste okienko na nią).

Portfel damski MS-N/100

Portfel damski MS-N/100
Nieduży, ale pojemny portfel damski ze skóry z licznymi kieszeniami na karty kredytowe i dodatkowymi schowkami. Nieduży, ale pojemny portfel damski ze skóry z licznymi kieszeniami na karty kredytowe i dodatkowymi schowkami. Ten model wygodnie leży w dłoni, posiada dwie kieszenie na banknoty i osobną komorę na monety. To elegancki, praktyczny produkt dla każdej kobiety.
[1] [2] [3] [4] >>