www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Portfele męskie

Portfel męski MS-N/34

Portfel męski MS-N/34
Atrakcyjny uniwersalny portfelik z kieszenią na banknoty, monety i 6 schowkami na karty kredytowe. Atrakcyjny uniwersalny portfelik z kieszenią na banknoty, monety i 6 schowkami na karty kredytowe. Model wyposażono także w dodatkowe kieszenie na drobiazgi.

Portfel męski MS-N/63

Portfel męski MS-N/63
Elegancki portfel męski ze skóry, wyposażony w 10 kieszeni na karty kredytowe, miejsce na gotówkę i drobiazgi. Elegancki portfel męski ze skóry, wyposażony w 10 kieszeni na karty kredytowe, miejsce na gotówkę i drobiazgi. Szykowny, poręczny model dla mężczyzny, który ceni uniwersalność oraz porządek.

Portfel męski MS-N/62

Portfel męski MS-N/62
Męski portfel skórzany, piękny, praktyczny model z 2 dużymi przeźroczystymi kieszeniami i licznymi kieszeniami. Męski portfel skórzany, piękny, praktyczny model z 2 dużymi przeźroczystymi kieszeniami i licznymi kieszeniami. Produkt posiada oddzielne komory na banknoty i monety oraz miejsce na 8 kart płatniczych.

Portfel męski MS-N/51

Portfel męski MS-N/51
Bardzo użyteczny męski portfel skórzany z zamknięciem typu coper i odseparowaną kieszenią na monety. Bardzo użyteczny męski portfel skórzany z zamknięciem typu coper i odseparowaną kieszenią na monety. Model wyposażono w 12 miejsc na karty kredytowe, to idealny wyrób dla mężczyzny, który przeprowadza wiele operacji bezgotówkowych.

Portfel męski MS-N/58/1

Portfel męski MS-N/58/1
Skórzany portfel męski z miejscem na 7 kart kredytowych i gotówkę, wyposażony w wyjmowaną wkładkę na dokumenty. Skórzany portfel męski z miejscem na 7 kart kredytowych i gotówkę, wyposażony w wyjmowaną wkładkę na dokumenty. To atrakcyjny model, który spodoba się panom dbającym o elegancję w każdym calu. 

Portfel męski MS-N/58

Portfel męski MS-N/58
Męski portfel z miejscem na gotówkę, karty i dodatkowe drobiazgi, posiadający wyjmowaną wkładkę na dokumenty. Męski portfel z miejscem na gotówkę, karty i dodatkowe drobiazgi, posiadający wyjmowaną wkładkę na dokumenty. Poręczny, szykowny model dla eleganckiego mężczyzny.

Portfel męski MS-101/1

Portfel męski MS-101/1
Nieduży, ale pojemny portfel z 2 przegrodami na banknoty i miejscem na monety oraz przeźroczystymi kieszonkami. Nieduży, ale pojemny portfel z 2 przegrodami na banknoty i miejscem na monety oraz przeźroczystymi kieszonkami. Ten model przypadnie do gustu panom, którzy cenią funkcjonalność i niewielkie gabaryty.

Portfel męski MS-N/56

Portfel męski MS-N/56
Portfel męski z licznymi kieszeniami na karty; przyda się osobom często przeprowadzającym płatności bezgotówkowe. Portfel męski z licznymi kieszeniami na karty; przyda się osobom często przeprowadzającym płatności bezgotówkowe. Model posiada również kieszenie na gotówkę i dodatkowe schowki.