www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Portfele lotnicze

Portfel lotniczy MS-N30/3

Portfel lotniczy MS-N30/3
Atrakcyjny, duży portfel lotniczy ze skóry z wewnętrznymi kieszeniami, miejscem na banknoty oraz karty. Atrakcyjny, duży portfel lotniczy ze skóry z wewnętrznymi kieszeniami, miejscem na banknoty oraz karty. Bardzo reprezentatywny, elegancki model.

Portfel lotniczy MS-N30/2

Portfel lotniczy MS-N30/2
Skórzany portfel lotniczy z bezpiecznym zapięciem typu coper oraz dużą przestrzenią wewnętrzną (pojemny). Skórzany portfel lotniczy z bezpiecznym zapięciem typu coper oraz dużą przestrzenią wewnętrzną (pojemny). Ten model pomieści 6 kart kredytowych, banknoty, monety i wiele dodatkowych drobiazgów w schowkach.

Portfel lotniczy MS-N30/1

Portfel lotniczy MS-N30/1
Duży portfel lotniczy ze skóry z miejscem na 6 kart kredytowych i banknoty oraz licznymi schowkami wewnętrznymi. Duży portfel lotniczy ze skóry z miejscem na 6 kart kredytowych i banknoty oraz licznymi schowkami wewnętrznymi. To uniwersalny, wygodny w użyciu produkt.

Portfel lotniczy MS-119

Portfel lotniczy MS-119
Bardzo atrakcyjny, skórzany portfel lotniczy, który pomieści aż 13 kart kredytowych i sporą ilość gotówki.
Bardzo atrakcyjny, skórzany portfel lotniczy, który pomieści aż 13 kart kredytowych i sporą ilość gotówki. Ten piękny produkt jest w całości zapinany na zamek, posiada oczko na długopis i inne dodatkowe funkcjonalności.
[1]