www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Teczki damskie

Teczka MS-359

Teczka MS-359
Damska torba na laptop wyposażona w wiele dodatkowych schowków oraz kieszonek – idealny model dla kobiety sukcesu. Damska torba na laptop wyposażona w wiele dodatkowych schowków oraz kieszonek – idealny model dla kobiety sukcesu. Torba posiada bezpieczne miejsce na komputer, schowek na telefon komórkowy oraz inne przydatne kieszenie.

Teczka MS-311

Teczka MS-311
Teczka damska wykonana z wysokogatunkowej naturalnej skóry włoskiej lub eko-skóry, model idealny do pracy i na służbowe wyjazdy. Teczka damska wykonana z wysokogatunkowej naturalnej skóry włoskiej lub eko-skóry, model idealny do pracy i na służbowe wyjazdy. Teczka jest szykowna i uniwersalna, pasuje do każdego typu eleganckiego stroju.

Teczka MS-348

Teczka MS-348
Atrakcyjna teczka damska ze skóry, posiadająca odczepiany pas nośny i wygodne ucha, 3 komory oraz dodatkowe schowki. Atrakcyjna teczka damska ze skóry, posiadająca odczepiany pas nośny i wygodne ucha, 3 komory oraz dodatkowe schowki. W teczce zmieści się sporo przydatnych przedmiotów oraz drobiazgów, to pojemny, ale bardzo zgrabny, kobiecy model.

Teczka MS-348/1

Teczka MS-348/1
Skórzana teczka damska z możliwością transportowania laptopa. Model jest funkcjonalny dzięki 2 komorom i uchom. Skórzana teczka damska z możliwością transportowania laptopa. Model jest funkcjonalny dzięki 2 komorom i uchom. Teczka wygląda atrakcyjnie i jest wytrzymała, pomieści wiele kobiecych drobiazgów, dokumenty, kosmetyczkę, portfel i inne.
[1]