www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Teczki konferencyjne

Teczna konferencyjna MS-207/1

Teczna konferencyjna MS-207/1
Model posiada aż 4 wygodne kieszenie, oczko na długopis i atrakcyjny zatrzask przytrzymujący kartki w jednej pozycji. Model posiada aż 4 wygodne kieszenie, oczko na długopis i atrakcyjny zatrzask przytrzymujący kartki w jednej pozycji. Skórzana teczka konferencyjna z zapięciem typu coper idealnie pasująca na każdą konferencję lub firmowe spotkanie.

Teczka konferencyjna MS-205/1

Teczka konferencyjna MS-205/1
Piękna teczka konferencyjna wykonana ze skóry. Model posiada miejsce na wizytówki oraz długopis. Piękna teczka konferencyjna wykonana ze skóry. Model posiada miejsce na wizytówki oraz długopis. Teczka pomoże w każdym spotkaniu biznesowym, pozwala na uporządkowanie wiedzy i przechowanie wielu przydatnych drobiazgów.

Teczka konferencyjna MS-204/8

Teczka konferencyjna MS-204/8
Skórzana teczka konferencyjna z przeźroczystym okienkiem na wizytówkę i miejscem na długopis. Skórzana teczka konferencyjna z przeźroczystym okienkiem na wizytówkę i miejscem na długopis. Model jest szykowny i praktyczny, przyda się w każdym biurze.

Teczka konferencyjna MS-280/2

Teczka konferencyjna MS-280/2
Atrakcyjna teczka konferencyjna ze skóry z zapięciem typu coper i dodatkowo zapinaną kieszenią główną. Atrakcyjna teczka konferencyjna ze skóry z zapięciem typu coper i dodatkowo zapinaną kieszenią główną. Model posiada 3 kieszonki na wizytówki, miejsce na długopis, 2 schowki oraz przydatny uchwyt typu ring do wpinania kartek.

Teczka konferencyjna MS-271/3

Teczka konferencyjna MS-271/3
Elegancka, profesjonalna teczka konferencyjna z przydatnymi uchwytami typu klip i ring oraz wieloma kieszeniami. Elegancka, profesjonalna teczka konferencyjna z przydatnymi uchwytami typu klip i ring oraz wieloma kieszeniami. Produkt wyposażono także w miejsce na wizytówki oraz długopis i bezpieczne, szykowne zapięcie.

Teczka konferencyjna MS-207/1/1

Teczka konferencyjna MS-207/1/1
Wyróżnikiem tej teczki konferencyjnej są 2 funkcjonalne kieszenie na płyty CD idealnie wkomponowane w ten model. Wyróżnikiem tej teczki konferencyjnej są 2 funkcjonalne kieszenie na płyty CD idealnie wkomponowane w ten model. Dodatkowymi jej atutami jest bezpieczne zapięcie, miejsce na wizytówki i długopis oraz kilka wewnętrznych schowków na drobiazgi.

Teczka konferencyjna MS-207

Teczka konferencyjna MS-207
Praktyczna, skórzana teczka konferencyjna podkreślająca profesjonalizm na każdym spotkaniu. Praktyczna, skórzana teczka konferencyjna podkreślająca profesjonalizm na każdym spotkaniu. Produkt jest wyposażony w 3 pojemne kieszenie, oczko na długopis, transparentne miejsce na wizytówkę oraz uchwyt do przytrzymania dokumentów typu klip.

Teczka konferencyjna MS-205/Q

Teczka konferencyjna MS-205/Q
Nieduża, poręczna skórzana teczka konferencyjna z kieszeniami na 4 wizytówki i oczkiem na długopis. Nieduża, poręczna skórzana teczka konferencyjna z kieszeniami na 4 wizytówki i oczkiem na długopis. Ten model wyposażono w praktyczną wewnętrzną kieszeń na dodatkowe notatki lub inne drobiazgi.
[1][2]