www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Teczki A4

Katalog >> Teczki >> Teczki A4

Teczka A4 MS-204/X

Teczka A4 MS-204/X
Wykonana ze skóry naturalnej lub sztucznej teczka A4 z 2 kieszeniami i praktycznym oczkiem na długopis. Wykonana ze skóry naturalnej lub sztucznej teczka A4 z 2 kieszeniami i praktycznym oczkiem na długopis. Model przydatny w wielu sytuacjach życiowych, szczególnie w pracy, ale sprawdza się także w domowym gabinecie.

Segregator MS-204/SE

Segregator MS-204/SE
Elegancki segregator ze skóry z uchwytem ring, miejscem na wizytówki i kieszenią. Praktyczny, szykowny model. Elegancki segregator ze skóry z uchwytem ring, miejscem na wizytówki i kieszenią. Praktyczny, szykowny model.

Teczka A4 MS-204/Q

Teczka A4 MS-204/Q
Teczka A4 wykonana ze skóry z 5 kieszeniami na wizytówki, oczkiem na długopis i dodatkowymi schowkami. Teczka A4 wykonana ze skóry z 5 kieszeniami na wizytówki, oczkiem na długopis i dodatkowymi schowkami. Pojemny, ale jednocześnie poręczny model do biura, na spotkanie i konferencję.

Teczka A4 MS-204/G

Teczka A4 MS-204/G
Skórzana teczka A4 wykonywana ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Model praktyczny i uniwersalny. Skórzana teczka A4 wykonywana ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Model praktyczny i uniwersalny. Ta teczka posiada uchwyt typu ring oraz zapięcie na coper.

Teczka A4 MS-204/C

Teczka A4 MS-204/C
Ekskluzywna, skórzana teczka A4 wyposażona w 3 kieszenie, uchwyt typu ring i zapięcie na coper. Ekskluzywna, skórzana teczka A4 wyposażona w 3 kieszenie, uchwyt typu ring i zapięcie na coper. Ładna, estetycznie wykonana teczka dla każdego.

Teczka A4 MS-204/9

Teczka A4 MS-204/9
Szykowna, praktyczna teczka A4 ze skóry z miejscem na wizytówki, kieszeniami i zapięciem typu coper. Szykowna, praktyczna teczka A4 ze skóry z miejscem na wizytówki, kieszeniami i zapięciem typu coper. Model jest estetycznie wykonany, przydatny w wielu sytuacjach biurowych oraz prywatnych.

Teczka A4 MS-204/6

Teczka A4 MS-204/6
Teczka A4 z zapięciem typu coper, uchwytem typu ring i 2 trójkątnymi kieszeniami. Teczka A4 z zapięciem typu coper, uchwytem typu ring i 2 trójkątnymi kieszeniami. Ten model odznacza się schludnym, skromnym i szykownym wykonaniem.

Teczka A4 MS-203/K

Teczka A4 MS-203/K
Szykowna teczka A4 ze skóry naturalnej lub ekologicznej z zapięciem na patkę z magnesem i oczkiem na długopis. Szykowna teczka A4 ze skóry naturalnej lub ekologicznej z zapięciem na patkę z magnesem i oczkiem na długopis. Uniwersalny, praktyczny model przydatny w biurze, podróży służbowej i na konferencji.
[1]