www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Etui lekarskie

Etui lekarskie MS-222

Etui lekarskie MS-222
Piękne, skórzane etui lekarskie z miejscem na stetoskop, pieczątkę, długopisy i bloczki z receptami. Piękne, skórzane etui lekarskie z miejscem na stetoskop, pieczątkę, długopisy i bloczki z receptami. Wspaniały podarunek dla zaprzyjaźnionego lekarza lub zakup własny, podkreślający profesjonalizm.

Etui na pieczątkę MS-402/5

Etui na pieczątkę MS-402/5
Szykowne etui lekarskie ze skóry, dzięki któremu pieczątka na pewno nie zagubi się w teczce. Szykowne etui lekarskie ze skóry, dzięki któremu pieczątka na pewno nie zagubi się w teczce. Piękny i praktyczny model.

Etui lekarskie MS-402/4

Etui lekarskie MS-402/4
Lekarskie etui z oczkiem na długopis i przeźroczystą kieszenią to model, mogący przydać się w wielu sytuacjach. Lekarskie etui z oczkiem na długopis i przeźroczystą kieszenią to model, mogący przydać się w wielu sytuacjach. Etui ładne leży w ręku i jest praktyczne.

Etui lekarskie MS-402/3

Etui lekarskie MS-402/3
Poręczne etui lekarskie z praktycznym zapięciem typu coper, pojemną kieszenią oraz oczkiem na długopis. Poręczne etui lekarskie z praktycznym zapięciem typu coper, pojemną kieszenią oraz oczkiem na długopis. Ładny, stylowy produkt dla tych, którzy cenią elegancję w nowoczesnym wydaniu.
[1]