www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Inne

Katalog >> Etui >> Inne

Etui na Pendrive MS-27

Etui na Pendrive MS-27
Eleganckie etui na pendrive – nieodzowny element każdej szykownej osoby. Model jest solidnie i atrakcyjnie wykonany. Eleganckie etui na pendrive – nieodzowny element każdej szykownej osoby. Model jest solidnie i atrakcyjnie wykonany. Polecamy go szczególnie jako uzupełnienie innych skórzanych akcesoriów. Etui posiada bezpieczne zapięcie oraz praktyczny karabińczyk.

Etui na telefon MS-46

Etui na telefon MS-46
Piękne etui na telefon, będące dopełnieniem posiadanej galanterii skórzanej. Piękne etui na telefon, będące dopełnieniem posiadanej galanterii skórzanej. Model do postawienia na biurku.

Etui na palmtopa MS-46/1

Etui na palmtopa MS-46/1
Szykowne etui na palmtopa ze szlufką, która pozwala przymocować je do paska od spodni. Szykowne etui na palmtopa ze szlufką, która pozwala przymocować je do paska od spodni. Praktyczny i bezpieczny model przydatny każdemu użytkownikowi nowoczesnych urządzeń.

Etui na karty do gry MS-33/3

Etui na karty do gry MS-33/3
Skórzane etui na karty z miejscem na notesik. Praktyczny, poręczny model, idealny na wieczór gier karcianych. Skórzane etui na karty z miejscem na notesik. Praktyczny, poręczny model, idealny na wieczór gier karcianych.

Etui na karty do gry MS-33/2

Etui na karty do gry MS-33/2
Uniwersalne, skórzane etui na 2 talie kart, z miejscem na notes i długopis, model doskonały na wieczór karciany.
Uniwersalne, skórzane etui na 2 talie kart, z miejscem na notes i długopis, model doskonały na wieczór karciany. Produkt spodoba się każdemu wielbicielowi gier karcianych, jest praktyczny i poręczny, bardzo elegancki. 

Etui na krawat MS-21/1

Etui na krawat MS-21/1
Eleganckie etui na 2 krawaty, model skórzany, szykowny i praktyczny w podróży, na wakacjach, spotkaniu służbowym. Eleganckie etui na 2 krawaty, model skórzany, szykowny i praktyczny w podróży, na wakacjach, spotkaniu służbowym. Dzięki niemu idealnie odprasowane krawaty są zawsze pod ręką.
[1]