www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Etui na długopisy

Etui na długopisy MS-26/K

Etui na długopisy MS-26/K
Skórzane etui na długopis z zapięciem magnesowym. Skórzane etui na długopis z zapięciem magnesowym. Szykowny model, idealny na prezent dla ważnej osoby, abiturienta albo absolwenta studiów.

Etui na długopisy MS-26/W

Etui na długopisy MS-26/W
Etui na 2 długopisy, zapinane na szlufkę. Dzięki niemu długopisy są zawsze na podorędziu i łatwiej z nich skorzystać. Etui na 2 długopisy, zapinane na szlufkę. Dzięki niemu długopisy są zawsze na podorędziu i łatwiej z nich skorzystać. Ponadto etui jest eleganckie i stanowi piękne uzupełnienie dla stroju lub wyposażenia biurka.

Etui na długopisy MS-26/10

Etui na długopisy MS-26/10
Efektowne i uniwersalne etui na długopisy, w którym można przechowywać kilka sztuk przyrządów. Efektowne i uniwersalne etui na długopisy, w którym można przechowywać kilka sztuk przyrządów. Model jest wyposażony w szlufkę, stanowiącą praktyczne zapięcie.

Etui na długopisy MS-26/9

Etui na długopisy MS-26/9
Elegancie etui na długopis z zapięciem w postaci szlufki. Elegancie etui na długopis z zapięciem w postaci szlufki. Dzięki niemu przydatny długopis jest zawsze pod ręką i łatwiej odnaleźć go w torebce lub teczce.

Etui na długopisy MS-26/7

Etui na długopisy MS-26/7
W tym etui zmieszczą się 2 długopisy, model wyposażono w zamknięcie typu szlufka. W tym etui zmieszczą się 2 długopisy, model wyposażono w zamknięcie typu szlufka.  Produkt prezentuje się estetycznie oraz ułatwia uporządkowanie przyrządów biurowych.

Etui na długopisy MS-26/6

Etui na długopisy MS-26/6
MS 26/6 – Atrakcyjne i praktyczne etui na długopisy, w którym zmieszczą się nawet 4 przyrządy. MS 26/6 – Atrakcyjne i praktyczne etui na długopisy, w którym zmieszczą się nawet 4 przyrządy. Etui jest wyposażone w bezpieczne zapięcie, uniemożliwiające wypadanie zawartości.
[1]