www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Etui na wizytówki

Etui na wizytówki MS-39/2/2

Etui na wizytówki MS-39/2/2
Piękne etui na wizytówki z opcją łączenia różnych rodzajów skór, dzięki czemu model jest unikalny. Piękne etui na wizytówki z opcją łączenia różnych rodzajów skór, dzięki czemu model jest unikalny. Etui posiada 2 kieszenie na wizytówki oraz bezpieczne zapięcie na zatrzask.

Etui na wizytówki MS-14

Etui na wizytówki MS-14
Piękne etui ze skóry, opracowane z myślą o przechowywaniu wizytówek, z miejscem na karty kredytowe. Piękne etui ze skóry, opracowane z myślą o przechowywaniu wizytówek, z miejscem na karty kredytowe. Pomysłowy prezent dla osoby, która obraca się w świecie biznesu.

Etui na wizytówki MS-39/K

Etui na wizytówki MS-39/K
Szykowne etui na wizytówki, model skórzany, bardzo praktyczny oraz poręczny. Szykowne etui na wizytówki, model skórzany, bardzo praktyczny oraz poręczny.

Etui na wizytówki MS-13

Etui na wizytówki MS-13
Skórzane etui na wizytówki z miejscem na 2 karty kredytowe i płatnicze. Skórzane etui na wizytówki z miejscem na 2 karty kredytowe i płatnicze. Ekskluzywny wyrób dla osoby ceniącej praktyczne wydanie elegancji.  

Etui na wizytówki MS-42

Etui na wizytówki MS-42
Eleganckie etui na wizytówki własne, model dwuczęściowy,szykowny, zapobiegający wypadaniu zawartości.
Eleganckie etui na wizytówki własne, model dwuczęściowy, szykowny, zapobiegający wypadaniu zawartości.

Etui na wizytówki MS-39/6

Etui na wizytówki MS-39/6
Skórzane etui na wizytówki wyposażone w 2 kieszenie wewnętrzne oraz bezpieczne, praktyczne zapięcie. Skórzane etui na wizytówki wyposażone w 2 kieszenie wewnętrzne oraz bezpieczne, praktyczne zapięcie. Elegancki model, który pomaga utrzymać porządek oraz elegancko podawać własne wizytówki.

Etui na wizytówki MS-39/5

Etui na wizytówki MS-39/5
Praktyczne etui na wizytówki z wewnętrzną kieszenią główną na własne wizytówki oraz przeźroczystym schowkiem. Praktyczne etui na wizytówki z wewnętrzną kieszenią główną na własne wizytówki oraz przeźroczystym schowkiem. Model nie ma zapięcia, ale jest bezpieczny dzięki wyprofilowaniu.

Etui na wizytówki MS-39

Etui na wizytówki MS-39
Pojemne etui na wizytówki z miejscem na wizytówki własne oraz kilkoma kieszonkami wewnętrznymi. Pojemne etui na wizytówki z miejscem na wizytówki własne oraz kilkoma kieszonkami wewnętrznymi. Funkcjonalny, znakomicie wyprofilowany produkt.
[1][2]