www.magiaskory.pl

magiaskory.pl - Magia Skóry

 
magiaskory

Etui na karty kredytowe

Etui na karty kredytowe MS-121

Etui na karty kredytowe MS-121
Bardzo poręczne, szykowne etui na karty kredytowe wyposażone w miejsce na dokument ze zdjęciem i wygodne zapięcie. Bardzo poręczne, szykowne etui na karty kredytowe wyposażone w miejsce na dokument ze zdjęciem i wygodne zapięcie. Model posiada 4 kieszenie na karty, mieści się w każdej torebce i aktówce.

Etui na karty kredytowe MS-32/8

Etui na karty kredytowe MS-32/8
Szykowne etui na karty kredytowe z miejsce na aż 10 kart, banknoty i dokument ze zdjęciem. Szykowne etui na karty kredytowe z miejsce na aż 10 kart, banknoty i dokument ze zdjęciem. Bardzo elegancki, stylowy model dla każdego – doskonały zamiennik dla portfela.

Etui na karty kredytowe MS-32/7

Etui na karty kredytowe MS-32/7
Poręczne etui na karty kredytowe z dodatkowym miejscem na banknoty i dokumenty – idealny zamiennik dla portfela. Poręczne etui na karty kredytowe z dodatkowym miejscem na banknoty i dokumenty – idealny zamiennik dla portfela. Model posiada 2 dodatkowe kieszenie wewnętrzne.

Etui na karty kredytowe MS-17/8

Etui na karty kredytowe MS-17/8
Piękne i stylowe etui na karty kredytowe. Model posiada miejsce na 2 karty oraz 2 kieszenie wewnętrzne na drobiazgi. Piękne i stylowe etui na karty kredytowe. Model posiada miejsce na 2 karty oraz 2 kieszenie wewnętrzne na drobiazgi. Jedna z wewnętrznych kieszonek jest zapinana na suwak.

Etui na karty kredytowe MS-17/7

Etui na karty kredytowe MS-17/7
Klasyczne, wykonane ze skóry sztucznej lub naturalnej etui na karty kredytowe. Poręczny, elegancki model na 2 karty. Klasyczne, wykonane ze skóry sztucznej lub naturalnej etui na karty kredytowe. Poręczny, elegancki model na 2 karty. Etui wyposażono dodatkowo w 2 kieszenie wewnętrzne.

Etui na karty kredytowe MS-15/2

Etui na karty kredytowe MS-15/2
Eleganckie etui na karty kredytowe w poręcznym formacie z miejscem na 6 kart i 2 kieszeniami wewnętrznymi. Eleganckie etui na karty kredytowe w poręcznym formacie z miejscem na 6 kart i 2 kieszeniami wewnętrznymi. Produkt spodoba się każdemu, kto ceni wysoką jakość galanterii, jej praktyczność oraz klasyczne wzornictwo.

Etui na karty kredytowe MS-41/1

Etui na karty kredytowe MS-41/1
Idealny produkt dla osoby, która posiada wiele kart kredytowych i ceni fakt ich uporządkowania w jednym miejscu. Idealny produkt dla osoby, która posiada wiele kart kredytowych i ceni fakt ich uporządkowania w jednym miejscu. Etui pomieści 10 kart oraz kilka drobiazgów w wewnętrznych kieszeniach. Model posiada bezpieczne zapięcie.

Etui na karty kredytowe MS-32/2

Etui na karty kredytowe MS-32/2
Praktyczne i poręczne etui na 6 kart kredytowych dla każdego, kto woli operacje bezgotówkowe, niż płatności gotówką. Praktyczne i poręczne etui na 6 kart kredytowych dla każdego, kto woli operacje bezgotówkowe, niż płatności gotówką. Model jest niewielki, bardzo praktyczny, posiada także 2 dodatkowe kieszonki wewnętrzne na drobiazgi.
[1]